То горіла трава, а не С-400: окупаційна "влада" видала свою смішну версію вибухів у Криму
То горіла трава, а не С-400: окупаційна "влада" видала свою смішну версію вибухів у Криму

То горіла трава, а не С-400: окупаційна "влада" видала свою смішну версію вибухів у Криму

Повідомлення опублікували, а через трохи часу видалили.

Окупаційна "влада" у Кримувидала свою смішну версію вибухів, що лунали поблизу села Оленівка. Там заявили, що то горіла трава, а не російська система С-400 "Тріумф".

Про це повідомила пресслужба так званого незаконного "управління МЧС РФ у Республіці Крим".

Повідомлення опублікували відразу після інформації про бавовну та дим, але через трохи видалили допис.

"Сьогодні о 12.23 надійшло повідомлення про спалахна околицях с. Оленівка Чорноморського району. Після прибуття на місце події було встановлено, що горить суха рослинність на відкритій території. Площа пожежі 200 квадратних метрів. О 12.42 спалах було локалізовано", - сказано у тексті допису. 

Нагадаємо, в районі села Оленівка в окупованому Криму вранці 23 серпня прогриміли близько семи вибухів. Згодом у ГУР підтвердили "бавовну" і повідомили про знищену російську зенітно-ракетну систему великого і середнього радіусу дії С-400 "Тріумф".

  • Як РФ вирішила захистити Кримський міст: розвідка розкрила плани росіян
  • Атака БПЛА по Москві: з’явилось відео моменту влучання у хмарочос та руйнувань в області
  • Ракетні удари можуть бути у будь-який час: у ГУР попередили українців про важкі дні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader