"Шахтар" перемогою над "Колосом" відсвяткував день шахтаря та міста Донецька

Донеччани здобули три очки у чемпіонаті.

У неділю, 27 серпня, у рамках матчу 5-го туру української Прем'єр-ліги "Колос" у Ковалівці приймав донецький "Шахтар".

Донеччани зуміли здобути перемогу з рахунком 2:0. Голами у складі "гірників" ще в першому таймі відзначилися Назарина та Кащук.

Зазначимо, що з 38-ї хвилини донеччани грали у меншості після вилучення грузинського флангового захисника Гочолеїшвілі.

"Колос" – "Шахтар" – 0:2

Голи: Назарина, 25, Кащук, 45.

"Колос": Фесюн, Гончаренко, Бурда, Кукош, Цуріков, Богданов (Болбат, 41), Демченко (Велетень, 60), Лучкевич, М'якушко (Рангел, 82), Безбородько (Салабай, 46), Оріховський.

"Шахтар": Різник, Азаров, Матвієнко, Козик (Ракіцький, 65), Гочолеішвілі, Степаненко (Кастільйо, 74), Кащук (Конопля, 64), Криськів, Назарина, Зубков (В'юнник, 65), Сікан (Судаков, 65).

Попередження: Бурда – Судаков.

Вилучення: Гочолеішвілі, 38 (грубий фол)

Зазначимо, що в останню неділю серпня в Україні святкують день шахтаря та день міста Донецька.

Після цього матчу "Шахтар" набрав 11 очок та на деякий час вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. "Колос" посідає п'яту позицію.

Раніше "Шахтар" оголосив про проведення матчів Ліги чемпіонів у Німеччині.