Збірна Іспанії з футзалу влаштувала юнакам з України коридор пошани після вильоту з Євро

Юнацька збірна України U19 не змогла вийти у фінал чемпіонату Європи з футзалу, поступившись збірній Іспанії з рахунком 2:3.

Іспанці швидко повели у рахунку, забивши двічі вже до третьої хвилини зустрічі. До перерви один гол відіграв Дмитро Рибицький, а у другому таймі рівновагу відновив Денис Сніцаренко. Нічийний рахунок протримався на табло не більше двох хвилин, перш ніж Фурія Роха ще раз пробила в сітку воріт українців.

Оскільки поєдинок за третє місце не передбачається регламентом, синьо-жовті залишили турнір.

Зараз дивляться

Після матчу гравці футзальної збірної Іспанії та їхні вболівальники влаштували юнакам української команди коридор пошани на виході з павільйону.

Піренейці щирими оплесками прощалися з суперниками з України. Деякі з наших футзалістів були так вражені теплим вчинком іспанців, що подякував за це вигуками: Браво!

Невеличке відео з цим епізодом з’явилося на офіційній сторінці збірної Іспанії у соцмережі X (колишній Twitter).