/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F41d386062d280754f9723a9dc50c2e3f.jpg)
Польських прикордонників атакували з боку білоруського кордону
Польських прикордонників атакували з боку білоруського кордону
Польських прикордонників з боку білоруського кордону атакувала група осіб, вдягнених у форму білоруських прикордонників. Про це повідомила преслужба польских прикордонників у Twitter.
Зазначається, що близько 21:00 ( 9 вересня - ред.) група з 7 осіб у формі із замаскованими обличчями, розташована з боку білоруського кордону закидала патрульних камінням.
"У людей були рогатки та ліхтарики, якими вони засліплювали патрульних. На місце події була направлена спецмашина #TUR. Ніхто не постраждав", - йдеться в повідомленні.
Також польська служба повідомляє, що за добу 9 вересня з Білорусі до Польщі намагалися нелегально потрапити 15 людей, у тому числі дев’ять громадян Сирії та група з чотирьох людей із Бурунді та Конго.
Державний прикордонний комітет Білорусі не коментував це повідомлення наразі.
Нагадаємо, в червні польські прикордонники зазнали обстрілу з боку Білорусі.
WP: Зеленський хотів скасувати переговори з РФ у Стамбулі. Хто втрутився в процес?
Сибіга зустрівся з Рубіо в Анталії перед переговорами з РФ
Президент Бразилії просив Путіна зустрітись з Зеленським у Стамбулі
Переговори України та Росії в Стамбулі. Стало відомо, чи доєднається Трамп
Путін дочекався, доки Зеленський сяде в літак на Стамбул, і
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Feeb9fe85373ac097b51c576762e8d15b.jpg)
Переговори у Стамбулі: Зеленський визначить дії України, коли побачить склад делегації РФ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F0ebe9b01aac5cae6ee4ad7b84d8b1022.jpg)