/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Fbf82de8574271739c233a5fa70278a17.jpg)
Заграву було видно здалеку: що відомо про судноремонтний завод в Криму, на якому прогриміли вибухи, і де він розташований. Карта
У 13-му судноремонтному заводі Чорноморського флоту Росії у тимчасово окупованому Севастополі, де вночі13 вересня пролунали вибухи, перебувають на ремонті три великі десантні кораблі РФ. Серед них два судна без бортових номерів біля входу та всередині Кілен-бухти, а також корабель "Азов" (бортовий номер 151) біля її краю.
Про це повідомило видання "Крим.Реалії". Йдеться про кораблі проєкту 775, що призначені для висадки морського десанту та перекидання морем військ і вантажів. Такі судна здатні транспортувати різні види бронетехніки, включно з танками.
Як пише видання, загальна кількість великих десантних кораблів зазначеного проєкту у бухтах Севастополя – п'ять одиниць. Серед них, окрім "Азова", також: "Цезар Куніков" (бортовий номер 158), "Новочеркаськ" (142) та "Ямал" (156).
Раніше ЗМІ також повідомляли, що на ремонт у Севастополі став ВДК "Новочеркаськ" (142), пошкоджений у Бердянську під час удару української ракети по ВДК "Саратов".
Нагадаємо, вночі 13 вересня в окупованому Севастополі (Крим) було чути потужні вибухи – очевидці нарахували щонайменше сім. Після них над містом здійнявся дим. Є прильоти по судноремонтному заводу окупантів. У мережі писали про роботу російської ППО, яка, ймовірно, не була успішною.
Так званий губернатор тимчасово окупованого РФ Севастополя Михайло Развожаєв підтвердив атаку і написав, що пожежа спалахнула на не цивільному обʼєкті в районі Кілен-балки. Там знаходиться 13-й судноремонтний завод ЧФ РФ.
Також він повідомив, що внаслідок атаки ЗСУ по Севастополю, за попередньою інформацією, нібито постраждало 24 особи.
Як повідомляв OBOZREVATEL:
– В окупованому Сімферополі ввечері 9 вересня пролунали вибухи та стрілянина, після чого спалахнула пожежа у військовій частині на вулиці Калініна. Крім того, стало відомо про пожежу в окупованій Феодосії, вибухи в Новоозерному, а також Щасливцевому Генічеського району Херсонщини.
– Також 9 вересня пролунало чотири потужні вибухи поблизу міста Старий Крим на півдні півострова (Кіровський район АРК). Відомо, що неподалік розміщується військовий полігон російських окупантів.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

