/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fd6d3b04ba55ad7c2a4d7dfc8473d4055.jpg)
Окупанти скинули авіабомбу на Костянтинівку: поранена дитина
На щастя, травми у 13-річного хлопця легкі - йому надають всю необхідну медичну допомогу.
Російські окупанти у суботу, 30 вересня, скинули авіабомбу на Костянтинівку. В результаті ворожої атаки в місті поранено дитину.
Про це повідомив в.о. начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз у Telegram.
На Костянтинівку ворог скинув керовану авіабомбу
За даними Мороза, на Костянтинівку росіяни скинули керовану авіабомбу. В результаті чого було поранено 13-річну дитину.
"На щастя, травми у хлопця легкі - йому надають всю необхідну медичну допомогу. Внаслідок удару пошкоджено 17 приватних будинків, багатоповерхівку, підприємство, лінію електропередач і два автомобілі", - пояснив він.
Удар по Очеретяному
В Очеретиному під удар потрапило підприємство, від обстрілу зайнялася суха трава. У Новоселівці Першій російська артилерія вгатила по школі — снаряд влучив у дах, пошкоджено декілька класних кімнат. Також постраждала трансформаторна підстанція — без електрики залишилися п'ять сіл громади.
Російські обстріли не припиняються ні на день — ворог цілеспрямовано б'є по цивільним.

