/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Ffb9864ebb93c17e4098c0182098c55c9.jpg)
У низці областей оголошено повітряну тривогу: є загроза балістичного озброєння
Вранці 2 грудня у низці областей України було оголошено повітряну тривогу. Небезпека пов'язана з ймовірністю застосування російськими окупантами балістичного озброєння.
Тривога пролунала на сході країни, а також у кількох південних та центральних регіонах. Про це повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ.
Ракетну небезпеку близько 9:13 ранку було оголошено у Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Донецькій та Запорізькій областях. Повітряні сили ЗСУ попередили, що у цих регіонах є загроза застосування балістичного озброєння.
Українців закликали не ігнорувати небезпеку і у разі оголошення повітряної тривоги негайно пройти у безпечні місця.
Новина доповнюється…

