/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fda104bf6e8458853e85d3b8d749e72e8.jpg)
Ми зачаровані: Дженніфер Лопес приголомшила образом від Frolov
Співачка Дженніфер Лопес знову вдягнула вбрання від бренду Frolov. Останнім часом знаменитість все частіше стала зʼявлятися у речах створених українським дизайнером Іваном Фроловим.
Новий образ Дженніфер Лопес від Frolov
Фото Джей Ло у звабливих шатах опубліковане на офіційній сторінці бренду. Зірка обрала мереживний, оздоблений золотою бісерною вишивкою комбінезон по фігурі трендового кольору з корсетом.
– Ми зачаровані, – значиться в описі до фото.
Побачене вже прокоментувала співачка Джамала. Її реакція була промовистою, проте небагатослівною.
Фото: Frolov/Instagram
Приголомшені образом підписники продовжують лишати захоплені коментарі до публікації. Варто зазначити, що вигляд у знаменитості в шатах від українського бренду дійсно неймовірний.
Дженніфер Лопес у вбранні від Frolov
Спочатку співачка зʼявилася у у своєму кліпі на пісню Can’t Get Enough. У цій роботі Джейло Ло іронічно розповіла про особистий досвід. За сюжетом вона кілька разів виходить заміж, а гості роблять ставки, скільки протримається кожен зі шлюбів.
Згодом артистка запалила на шоу Saturday Night Live , що підкреслив її фігуру.

