/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F43a8bd9a2d475746e47c736492cd93e7.jpg)
Росія атакує Україну ракетами "Циркон": Буданов назвав мету окупантів
В окупованому Криму розташовані кілька пускових установок.
Росія атакує Україну ракетами "Циркон", аби пробити нашу систему ППО.
Про це повідомив керівник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов в ефірі телеканалу "Рада".
"Ракета "Циркон" насамперед - це протикорабельна ракета. У неї досить серйозні тактико-технічні характеристики. Використовуючи "Циркони", Російська Федерація сподівається, що вона зможе пробити нашу систему протиповітряно оборони - ось і вся логіка, і нічого іншого там немає", - пояснив він.
За даними головного розвідника, в окупованому Криму розташовані кілька пускових установок, із яких Росія завдає удари "Цирконами".
"Технічні можливості запускати "Циркони" по Україні в Росії є в тимчасово окупованому Криму. Там є як мінімум кілька пускових установок для запуску цих ракет - берегові ракетні комплекси, які можуть застосовувати ракети "Циркон", - додав Буданов.
▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: НАСТУП на КИЇВ, КІЛЬКІСТЬ РАКЕТ у ворога і просування РДК! БУДАНОВ відповів на найгостріші питання
Провідні новини на сьогодні:
- За 25 хвилин може затопити столицю: чи витримає Київська ГЕС удар "Цирконом" і що буде далі
- Хто веде телеграм-канал "Николаевский Ванек": відверте зізнання Віталія Кіма (відео)
- Зеленський шокував українців невтішним прогнозом про перебіг війни — огляд
МЗС України: російський дрон цілеспрямовано атакував французького журналіста
Трамп заявив про домовленість Ізраїлю та ХАМАС щодо «початкової лінії відведення» з Гази
The Guardian: Грета Тунберг заявила про жорстоке поводження під час утримання в Ізраїлі
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Faf2005f80b990c5f59c60ab0e2661685.jpg)
Трамп не потерпить зволікання з боку ХАМАСу щодо мирної угоди з Ізраїлем
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F7794336d0a72820f360b7c2ea01c32fc.jpg)
У США підписали «Закон Ірини» після резонансного вбивства українки
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F28ee5dee644e80ad7f56f9833eb427b7.jpg)