/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fc396e2eb1fb54b3e1476944fc06f7f6a.jpg)
На Хмельниччині покарали жінку, яка напала на бус працівників ТЦК – подробиці
У Хмельницькій області жінки напали на машину працівників військкомату, одну із них покарали.
У Хмельницькій області днями розлючені жінки відгамселили автомобіль представників ТЦК та СП, а самих співробітників військкомату вигнали. Напад стався на військовослужбовців Шепетівського РТЦК. Одну із жінок покарають у судовому порядку.
Про це пише ОК "Захід".
"Поліція почала розслідування стосовно випадку у Хмельницькій області, де жінка почала псувати автомобіль співробітників ТЦК", – йдеться у повідомленні.
Щодо однієї з жінок відкрили адміністративне провадження за дрібне хуліганство.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, громадських чи виправних робіт з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.
"Хочемо ще раз нагадати кожному: військовослужбовці ТЦК – є частиною ЗСУ. Будь-яка протиправна дія стосовно військовослужбовців буде нести за собою покарання", – наголосили в ОК "Захід".
Читайте також провідні новини дня:
- Росія атакувала Україну дронами: скільки БпЛА збила ППО
- Росіяни вбили у Харківській області дитину: що відомо
- Росіяни випустили п'ять ракет по Селидовому: що відомо про наслідки (фото)

