![Росіяни зрозуміли головну проблему ЗСУ та атакували у Харківській області – NYT](https://thumbor.my.ua/cnECJZqRhgyLjEtazMUS0xwJnKo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Fa54c319fba9ceb8f665eab6d91666c8d.jpg)
Росіяни зрозуміли головну проблему ЗСУ та атакували у Харківській області – NYT
Видання The New York Times написало про те, що Збройні Сили України поступаються російській армії за чисельністю та озброєння і не справляються з обороною 1000-кілометрового фронту, що проходить від півдня Харкова до Херсона.
"Росіяни, як і багато аналітиків, зрозуміли, що головний недолік, від якого зараз страждає Україна, - це людські ресурси. Розтягуючи лінію фронту, ви збільшуєте шанси на прорив", - каже Франц-Стефан Гаді, військовий аналітик із Відня.
Безпосередньою метою нового російського наступу було змусити українську армію відвести війська, які вкрай необхідні на південь від Харкова, особливо в районі міста Часів Яр, вважають аналітики.
Вони також вважають, що росіяни намагаються створити буферну зону вздовж кордону, щоб ускладнити українським військам артилерійські обстріли території Росії.
Джерело: Gazeta.ua
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)