Українки невдало стартували в олімпійській кваліфікації з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 невдало стартувала на олімпійському кваліфікаційному турнірі, який у ці дні проходить у угорському Дебрецені. Підопічні тренера Юрія Процюка у першому поєдинку змагань були слабшими за Польщу – 18:21.

"Синьо-жовті" у складі Христини Філевич, Оксани Моллової, Міріам Уро-Ніле та Анжеліки Ляшко блискуче розпочали зустріч. Перший же точний удар від українок був двоочковим, крім того, суперниці майже дві хвилини не могли вразити кільце наших дівчат.

Наша команда захопила лідерство 8:1, проте вже за три з половиною хвилини рахунок на табло дорівнював. При цьому команди багато фолили, змушуючи арбітрів постійно рвати гру свистками.

Українки понад чотири хвилини не могли забити у кільце суперниць. Однак потім, як за командою, опонентки почали обмінюватися точними дальніми влученнями, набираючи очки. За 90 секунд до сирени Польща вела 17:14, а за хвилину "червоно-білі" закрили матч – 21:18.

Наступну зустріч українки проведуть о 18:05 із Німеччиною, яка у своїй стартовій зустрічі розгромила Туніс – 17:7.

Для того, щоб пробитися на Олімпіаду до Парижа, нашим дівчатам потрібно бути у трійці найкращих команд кваліфікації, у якій візьмуть участь 16 збірних.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!