У Баварії обрали нову міс "пивна королева"
У Баварії обрали нову міс "пивна королева"

У Баварії обрали нову міс "пивна королева"

Переможниця конкурсу може не лише пити пиво, а й варити його.

У Баварії обрали нову "пивну королеву", якою цього року стала 22-річна Ліннея Клеє з міста Етцендорф.

Напередодні увечері Асоціація баварських пивоварів офіційно призначила її на цю посаду, інформує Bild.

Переможниця конкурсу може не лише пити пиво, а й варити його, оскільки за порадою батька вона обрала професію броварника.

Крім того, членів журі вразило її хобі: на відео вона вміло пасується зі своїми партнерами з футбольної команди — Клеє грає у півзахисті за місцеву аматорську команду з Етцендорфа. Щоправда, цього сезону дівчина поки що не забила жодного гола.

Ліннея, крім англійської, французької та німецької, вільно розмовляє фінською мовою. Річ у тім, що її мама родом із Фінляндії, тому Ліннея росла у двомовному середовищі. У своїй заявці дівчина вказала, що з 16 років мріяла стати "пивною королевою Баварії". За словами Клеї, найбільше їй подобається пшеничне пиво.

Крім того, ми раніше інформували, що каліфорнійська компанія створила пиво зі стічної води.

  • Не варто чекати на Октоберфест: несподіваний рейтинг міст Європи з найкращим і найдешевшим пивом
  • Що буде з організмом, якщо кожного дня пити пиво
  • Найстаріший у світі рецепт пива: археологи та пивовари відтворили шумерську технологію
Джерело матеріала
loader
loader