![Відчитав: в РФ вояка підірвав казарму і "нейтралізував" 20 товаришів по службі, — росЗМІ](https://thumbor.my.ua/nPAuUwFCsiGS48XLByZOIiiUpj0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fe0e87b94b11b088c4090ed0059c46d78.jpg)
Відчитав: в РФ вояка підірвав казарму і "нейтралізував" 20 товаришів по службі, — росЗМІ
Військовий кинув гранату до спальні, де перебували товариші по службі з іншого взводу. Це сталося після того, як він, будучи п'яним, намагався відчитати підлеглих.
В Росії засудили російського військового, який підірвав казарму з окупантами. Він пожбурив гранату в спальні, де крім людей були також балони з газом. Про це повідомляє видання ASTRA.
Зазначається, що надзвичайна пригода трапилася в Бєлгородській області в місці базування ЗС РФ в казармі.
"Дмитро Любовиков у січні 2023 року кинув гранату до спальні, де перебували товариші по службі іншого взводу. Це сталося після того, як він, п'яний після святкування Старого Нового року, намагався відчитати підлеглих. У кімнаті здетонували балони із пальним газом. Винним Любовікова раніше визнали присяжні", — пише видання.
Внаслідок вибуху тоді загинули 7 військовослужбовців, а 16 отримали поранення. Окупант був засуджений до 23 років колонії суворого режиму.
Нагадаємо, що 12 березня стало відомо, що ЗС РФ розстріляли своїх солдатів, які здавалися в полон до ЗСУ. Бійці ЗСУ скинули окупантам записку та білий прапор. Коли ті вирушили в напрямку українських позицій, їх одразу ж ліквідував загороджувальний загін.
Раніше повідомлялося, що жителі окупованих територій розповідають, що часто стають об'єктами сексуального насильства збоку російських окупантів.Серед жертв також є чоловіки.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)