Збірна Англії сенсаційно не подужала Данію в матчі другого туру Євро-2024

Команда Гарета Саутгейта втратила перші очки на чемпіонаті Європи.

Збірні Данії та Англії зіграли внічию в матчі другого туру групи C фінального турніру Євро-2024. Поєдинок на "Франкфурт Арені" у Франкфурті завершився з рахунком 1:1.

Команда Гарета Саутгейта вийшла вперед на 18-й хвилині зустрічі – точного удару з меж штрафного майданчика завдав Гаррі Кейн.

На 34-й хвилині данці несподівано зуміли відігратися – Мортен Юльманн забив гол потужним дальнім ударом у лівий нижній кут з рикошетом від стійки.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

Огляд матчу Данія – Англія

Буде додано незабаром.

В іншому матчі другого туру квартету C збірна Словенії на останніх секундах втратила перемогу над Сербією (1:1).

Зазначимо, що на старті континентальної першості Данія зіграла внічию зі Словенією (1:1), а Англія перемогла Сербію (1:0).

Таким чином, після двох турів Англія з 4 очками лідирує у цьому квартеті. Далі розташувалися Словенія та Данія (по 2 бали). Останню сходинку посідає Сербія, набравши один заліковий пункт.

Дивіться також: Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці

У заключному третьому турі групового етапу Англія зіграє зі Словенією, а Данія зустрінеться із Сербією. Обидва матчі відбудуться 25 червня (старт – о 22:00 за київським часом).

До 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Збірна Сербії пригрозила знятися з Євро-2024: що стало причиною

Словаччина – Україна: де і коли дивитися другий матч "синьо-жовтих" на Євро-2024

"Мій батько українець, але я зроблю все, аби виграти в України" – півзахисник збірної Словаччини