Коли та о котрій наступний матч збірної України на Євро-2024

Збірна України перемогла Словаччину у другому турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу, що у ці дні проходить на полях Німеччини. Підопічні Сергія Реброва пропустили першими вже на 17-й хвилині, проте після перерви зуміли переламати хід гри та вирвали три очки – 2:1.

Завдяки цьому тріумфу "синьо-жовті" зберегли шанси на вихід до плей-оф першості. Для цього українцям потрібно потрапити щонайменше до трійки найкращих команд квартету, де вони раніше розгромно програли Румунії 0:3.

Доля нашої команди визначиться у середу, 26 червня. Цього дня у Штутгарті українці проведуть заключний матч групового етапу. Суперниками збірної Реброва стануть бельгійці, які у першому турі також зазнали поразки (від Словаччини 0:1). Стартовий свисток арбітра прозвучить о 19:00 за київським часом.

Українцям у протистоянні із "червоними дияволами" бажано не програвати. Поразка суттєво знизить шанси завершити груповий турнір на третьому місці та претендувати на вихід до плей-оф.

Також зазначимо, що Україна та Бельгія ще ніколи не зустрічалися одна з одною навіть у товариських матчах.

Як повідомляв OBOZ.UA, головний тренер збірної України Сергій Ребров зізнався, що сказав гравцям у перерві матчу зі Словаччиною і чому обрав Анатолія Трубіна воротарем.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!