Збірна Аргентини з рекордом Мессі обіграла Канаду в матчі-відкритті Кубка Америки-2024

Лео відзначився асистом і став рекордсменом за кількістю проведених матчів на Кубку Америки.

У ніч проти 21 червня у США стартував Кубок Америки з футболу 2024 року. В матчі-відкритті турніру збірна Аргентини перемогла команду Канади з рахунком 2:0.

Обидва голи підопічні Ліонеля Скалоні забили після перерви. На 49-й хвилині рахунок у грі відкрив Хуліан Альварес після передачі Алексіса Макаллістера.

Наприкінці зустрічі "альбіселесте" остаточно зняли питання про переможця – на 88-й хвилині відзначився Лаутаро Мартінес, результативний пас зробив Ліонель Мессі.

Огляд матчу Аргентина – Канада

Лео підкорилося чергове історичне досягнення. 36-річний форвард "Інтера" Маямі став абсолютним рекордсменом за кількістю проведених матчів на Кубку Америки. Поєдинок проти Канади став для нього 35-м у цьому турнірі. Таким чином, Мессі перевершив чилійського воротаря Серхіо Лівінгстона, на рахунку якого 34 гри.

В іншому матчі стартового туру групи А позмагаються Перу та Чилі. Цей поєдинок відбудеться в ніч проти 22 червня.

У другому турі Кубка Америки аргентинці зустрінуться з Чилі, а Канада зіграє з Перу. Обидва матчі відбудуться 26 червня.

Кубок Америки-2024 триватиме до 15 липня. Чинним володарем трофею є збірна Аргентини, яка у фіналі Кубка Америки-2021 здолала Бразилію (1:0).

Словаччина – Україна: де і коли дивитися другий матч "синьо-жовтих" на Євро-2024

Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці