З'явилося відео, що робить у збірній України син Кличка

Син мера Києва Віталія Кличка Максим-Олександр провів результативний матч за збірну України на чемпіонаті Європи з баскетболу U-20 у дивізіоні В. Наша команда розгромила Вірменію, а 19-річний центровий, зростання якого становить 219 сантиметрів, став автором ефектного блок-шота.

У четвертій чверті Максим у високому стрибку накрив кидок суперника. Відразу після цього Україна змогла організувати швидку та результативну контратаку. Поєдинок завершився великою перемогою із рахунком 90:63.

Нагадаємо, що Кличко-молодший у цій зустрічі провів на паркеті 9 хвилин і 40 секунд, набравши 11 очок, зробивши вісім підбирань і віддавши дві результативні передачі.

Зазначимо, що Кличко живе та навчається у США, де виступає за місцеві команди. Минулого року він виступав за океаном у складі команди Taft School. А наступного сезону Максим захищатиме кольори команди Amherst College.

Суперниками збірної України на груповому етапі Євробаскету U-20 у дивізіоні B крім вірмен є команди Швеції, Угорщини, Косова та Молдови.

Раніше OBOZ.UA повідомляв, де зараз сини та донька Віталія Кличка і як виглядають сьогодні діти мера Києва.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!