Україна виграла півфінал Євробаскету U-20 та вийшла у дивізіон А

Чоловіча збірна України з баскетболу перемогла Нідерланди у півфіналі чемпіонату Європи U-20 у дивізіоні B з рахунком 70:58. Завдяки цій перемозі наша молодіжна команда заробила підвищення у класі та наступного сезону виступатиме у дивізіоні А.

Матч для команди Валерія Плеханова складався невдало. Швидкі нідерландці з перших хвилин повністю домінували на паркеті, вигравши стартову чверть 20:14.

Ситуація почала змінюватися до середини другої десятихвилинки, коли щільний захист "жовто-синіх" повністю нівелював атаку суперників.

Після перерви Україна організувала фірмовий розгром, вигравши другу половину із загальним рахунком 36:25, таким чином забезпечивши собі перемогу у матчі.

У фіналі збірна України зіграє із Румунією.