/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2Fd197bbd8656c136a9a8d0f3e60cd9a06.jpg)
Прем’єр Франції починає зустрічі з депутатами, аби домовитись про уряд
Новопризначений прем’єр-міністр Франції Мішель Барньє з вівторка, 10 вересня, розпочинає зустрічі з депутатами Національної асамблеї у межах зусиль із формування свого уряду.
Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Le Figaro.
Барньє першим зустрінеться з фракцією "Об’єднані за республіку", яку представляють депутати пропрезидентської партії "Відродження".
Зустріч, як очікується, відбудеться у вівторок о 19:00.
Наступного дня французький прем’єр має вирушити до Реймса, де збираються депутати партії Едуарда Філіпа "Горизонти".
Також не виключається його зустріч із представниками правої партії "Республіканці", яка раніше підтримувала Макрона.
У першій промові після призначення Барньє сказав, що через кілька днів, максимум через кілька тижнів буде презентувати перед парламентом законодавчі пріоритети і пропозиції нового уряду.
Більше про нового прем'єра читайте тут.
Читайте також Флірт із Марін Ле Пен: як Макрон обрав прем'єра Франції і які наслідки матиме це рішення.

