![Єврокомісія підняла прапор України поруч з європейським до 1000-го дня великої війни](https://thumbor.my.ua/BCR00evCLFOAYQqaOdAU6xu5zeI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F0c8ed95047760eb01aadf376ec1d31ff.jpg)
Єврокомісія підняла прапор України поруч з європейським до 1000-го дня великої війни
Перед будівлею Єврокомісії у Брюсселі підняли прапор України на знак солідарності у зв’язку з 1000-м днем від початку повномасштабної війни.
Як пише "Європейська правда", про це повідомили в офіційному X (Twitter).
У пресслужбі зазначили, що 19 листопада український прапор буде майоріти поруч з європейськими перед головною будівлею Єврокомісії у Брюсселі, відомою за назвою Берлемон.
Today, the 🇺🇦 Ukrainian flag flies high in front of our headquarter.
1000 days of courage.
1000 days of EU solidarity.
We #Stand.
🇪🇺 pic.
– European Commission (@EU_Commission) November 19, 2024.
"1000 днів хоробрості.
1000 днів солідарності ЄС", – додали у повідомленні.
Перед цим вночі будівлю підсвітили кольорами українського прапора, а президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн окремо виступила із заявою на підтримку України – поруч з десятками інших західних посадовців.
Він також констатував, що правитель Росії не налаштований на справжні переговори, та нагадав, що де-факто російсько-українська війна триває вже майже 4000 днів.
Читайте також інтерв'ю Борреля "Європейській правді": "ЄС буде з Україною не через дружбу чи свою щедрість.
Просто це в наших інтересах".
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)