
На кордоні з Польщею в авто знайшли понад 60 злитків золота
У пункті пропуску «Ніжанковичі» прикордонно-митна група виявила під час огляду одного з автомобілів 61 злиток золота. Про це інформує Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України – Західний кордон.
Злитки були заховані у підлокітнику "Тойоти". Проба кожного – 999. 37-річна водій-дончанка та 67-річний пасажир авто не змогли ні пояснити походження злитків, ні надати на них відповідні підтверджуючі документи.
Прикордонники направили повідомлення до Бюро економічної безпеки про виявлення ознак злочину за статтею 201-3 (контрабанда товарів) Кримінального кодексу України.
- Наприкінці грудня у ДПСУ спростували повідомлення про те, що "кількість біженців з України, які прибувають до Польщі, нібито досягла майже 150 тисяч на добу".
- У центрі SPRAVDI додали, що зростання прикордонного руху в передсвятковий період Різдва та Нового року є звичайним явищем, що повторюється, для цього часу.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F225adc5ca82adcf28098d017fcc8a684.png)
Росіяни атакували безпілотниками Запоріжжя та Київщину: які наслідки
Telegraf
Російський обстріл спричинив пожежу та руйнування у Запоріжжі: ОВА лпублікувала фото і відео наслідків
ZN UA
Туриста в Мексиці побили місцеві, а згодом заарештувала поліція: що чоловік скоїв
ГЛАВКОМ NET
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F80c276bcd7c6df04a5e76420c62f33f8.jpg)
У Запоріжжі після ворожого удару сталася пожежа
УкраинФорм

Рятувальники показали наслідки ворожих ударів по Запоріжжю
УкраинФорм

На Київщині російські дрони поранили людину та підпалили заклад торгівлі - ОВА
ZN UA

Спроба теракту: СБУ прокоментувала вибух у відділку поліції на Одещині
1News