![66-річну Мадонну помітили на побаченні з юним бойфрендом](https://thumbor.my.ua/AEvQDhkIN4GYF15uJ7iKD4NOk9w=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F010b48e8d76a27428a0ddfe87c95c516.png)
66-річну Мадонну помітили на побаченні з юним бойфрендом
Різдвяні свята пара провела разом. Про їхні стосунки відомо з літа 2024 року.
66-річну американську співачку Мадонну помітили на побаченні з 28-річним бойфрендом Акімом Моррісом. Про це пише Daily Mail.
Артистка напередодні прибула до Нью-Йорка в супроводі свого юного коханого Акіма Морріса на фоні чуток про їхні заручини.
Медж прогулювалася аеропортом Джона Кеннеді з Акімом, але було незрозуміло, чи вона все ще носила каблучку, оскільки зірка була в рукавичках.
Співачка була одягнена в об’ємну пухову куртку, пару шарфів і затишний светр з принтом. До образу Мадонна додала сонцезахисні окуляри та уклала своє світле волосся в зачіску.
Акім був так само тепло одягнений в анорак, одягнений поверх худі, у поєднанні з парою спортивних штанів і в’язаною шапочкою.
Минулого тижня 66-річна королева поп-музики спровокувала чутки про заручини, коли показала каблучку з діамантом на лівій руці.
На фото в Instagram можна було побачити Мадонну, яка тримає прикрасу перед камерою, коли вони з 28-річним Акімом йшли пліч-о-пліч коридором.
Про їхні стосунки відомо з літа 2024 року. Пару бачили, коли вони гуляли рука об руку в італійському Портофіно напередодні 66-го дня народження Медж.
Акім Морріс народився на Ямайці. Він отримав ступінь політології та державного управління після навчання в Університеті Стоуні Брук з 2014 по 2017 рік. Свого часу обранець Мадонни грав у футбол, а також був нападником футбольного клубу Oyster Bay United.
Нагадаємо, Мадонна відзначила Різдво з рідними.
Також Фокус писав про відпочинок Мадонни та Акіма Морріса в Японії.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)