/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F97b289b70a4016cf841664a4de98b4e3.jpg)
У Дніпрі через російську атаку побито три багатоповерхівки
В ніч проти 27 січня Росія вчергове атакувала Україну "шахедами", є наслідки у Дніпрі та області. Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій та очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
У Дніпрі внаслідок обстрілів зайнявся дах дев’ятиповерхового житлового будинку.
Крім того, пошкоджено ще два житлових будинки – теж багатоповерхових, як повідомив Лисак.
Рятувальники оперативно загасили пожежу, роботи з обстеження тривають.
У Самарівському районі постраждала інфраструктура, сталася пожежа. Також пошкоджено три приватні будинки та господарську споруду.
Минулося без жертв і постраждалих.
Лисак зазначив, що ввечері та вночі над областю було знищено 13 ворожих безпілотників.
- Росія майже щоночі атакує Україну безпілотниками, запускаючи як ударні дрони, так і імітатори, щоб розосередити українську ППО.
- 21 січня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по залізниці у Дніпропетровській області, поранивши трьох працівників.

