![Аномальне тепло вкінці січня: синоптики розповіли, де у середу чекати +12 градусів](https://thumbor.my.ua/VlJ7TUAxr5Cq9jtXC12XOxg9HQ0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F1b75536ed7383b4c9bf90a6bf9242ca5.jpg)
Аномальне тепло вкінці січня: синоптики розповіли, де у середу чекати +12 градусів
У більшості регіонів у середу температура повітря підніметься до плюс 8–12°C, а опади будуть мінімальними.
За словами синоптиків, у Києві, столиці України, буде хмарно, проте без опадів. Температура вдень сягне +8°C, вітер буде слабким — до 2,4 м/с, що дасть змогу насолодитися нетипово теплою зимою.
Харків зустріне 29 січня з температурою +4°C вранці, а вдень стовпчик термометра підніметься до +8°C. Опади не передбачаються, хоча небо буде хмарним, а вітер — північно-східний, до 3,7 м/с. Одеса, як і завжди, зберігає теплу атмосферу: температура вдень сягне +9°C, а вітер південно-східний, до 4,8 м/с. Хмарність протримається більшу частину дня, але ближче до вечора небо почне прояснюватися.
У Дніпрі також буде хмарно, з температурою в межах від +4°C вранці до +9°C вдень. Вітер — східний, 3,9 м/с. Як і в інших містах, дощів не очікується. Найбільше пощастить Львову: в цьому місті 29 січня буде найтепліше — до +12°C вдень. Вранці можливий дрібний дощ, але він припиниться до обіду. У другій половині дня небо проясниться, а температура знову підніметься до комфортних значень. Вітер — південно-східний, до 4,7 м/с.
Останні новини України:
"Під'їхали зелені": суд ухвалив вирок чоловікові, який інформував про місця перебування ТЦК
Чоловік показав поліції фальшиве посвідчення щодо ТЦК: суд призначив покарання
Чоловік відмовився від мобілізації, вважаючи ТЦК незаконним: суд розібрався із цим питанням
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)