Росіяни вдарили по Миколаєву новими "Шахедами": деталі від влади
Росіяни вдарили по Миколаєву новими "Шахедами": деталі від влади

Росіяни вдарили по Миколаєву новими "Шахедами": деталі від влади

Окупанти випустили дев'ять дронів.

Російські військові вперше атакували Миколаївмодернізованим безпілотниками Shahed. Ці дрони були оснащені 12-канальними антенами.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в ефірі телеканалу Live

"Це були ураження. Ми бачимо, що Миколаїв уперше атаковано Shahed із 12-канальними антенами. Максимум було вісім. Тобто у РФ вони з'явилися від 2025 року. На мою думку, росіяни самі можуть їх виробляти", - наголосив чиновник.

За словами Кіма, це не новий тип "Шахедів" та це новий тип зв'язку, адже звичайни "Шахед" - це чотири антени. Зауважимо, що раніше в російській армії почали застосовувати 8-канальні дрони, щоб було важче його збити.

Очільник Миколаївської ОВА зауважив, що 16 лютого був використаний вперше 12-канальний "Шахед". Загалом їх було застосовано дев'ять штук. Деякі з них вдалось збити. Втім, сталися влучання з важкими наслідками. Зокрема, це призвела до тимчасових проблем з опаленням для 100 тисяч людей. Наразі його вдалося повністю відновили. Електропостачання нині працює без графіків відключень.

Як повідомлялося, днями РФ вдарила по критичній інфраструктурі Миколаєва. Росіяни зробили це свідомо, щоб залишити людей без тепла при мінусових температурах та створити гуманітарну катастрофу.

  • РФ планує виготовити 75 тисяч КАБів: які ще є нові виклики для фронту – звіт британських експертів
  • Які наслідки може мати угода Трампа про закінчення війни в Україні: деталі від NYT
  • Українські пілоти продовжать підготовку на F-16 у Королівських ВПС Британії: що відомо
Джерело матеріала
loader