
Росія вдарила по Одесі, без світла та тепла залишились понад 250 тисяч людей
У ніч на 19 лютого росіяни здійснили масований удар по густонаселеному району Одеси. Внаслідок ворожої атаки відсутнє електро-, водо, та теплопостачання у великий частині будинків, повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.
- Без світла і опалення залишилися 14 шкіл, 13 дитячих садочків та великий мікрорайон житлової забудови - понад 500 будинків. Фахівці вже оцінюють наслідки та визначають, скільки потрібно часу на їх ліквідацію. Суттєво пошкоджені дитяча поліклініка та дитячий садок, - зазначив Труханов.
Станом на ранок 19 лютого відомо про одного постраждалого, якому надають допомогу в лікарні.
Через відсутність опалення заклади освіти, в яких відсутнє тепло та світло, не прийматимуть дітей - до покращення ситуації. У місті працюватимуть пункти обігріву та пункти незламності, де можна буде зігрітися, підзарядити гаджети та випити гарячого чаю.
Внаслідок удару серйозно постраждали дитяча поліклініка та дитсадок. Фото: t.me/truonline
- 18 лютого у ГУР повідомили, що Росія почала виробляти ще більш потужні та небезпечні "шахеди".
- 18 лютого росіяни атакували Кіровоградщину, постраждали мама та двоє дітей.

Комендантська година в Києві у 2025 році: коли починається та скільки триває

Суд дав рік іспитового терміну саперу ДСНС за зберігання арсеналу зброї «для оборони від Росії»

Російський удар по Сумах пошкодив 48 будівель, частина житла - без газу і електрики

Фермери не дочекаються: сапери навесні посилено розміновують Харківщину, знаходячи "сюрпризи"

"Тепла зустріч": 58-а бригада знищила російську бронетехніку під час чергової спроби штурму

У Сумах ракетним ударом знищений Центр захисту прав людини
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F8c5610401b3f6b9df51d78a713e73a9c.png)