Трамп призначив генерала Кіта Келлога спецпосланцем в Україні
Трамп призначив генерала Кіта Келлога спецпосланцем в Україні

Трамп призначив генерала Кіта Келлога спецпосланцем в Україні

Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп призначив генерала Кіта Келлога спецпосланцем в Україні. Відтепер, за дорученням президента, він безпосередньо спілкуватиметься з українським керівництвом. Про це Трамп повідомив у своїй соцмережі Truth Social.

- Я радий повідомити вам, що генерала Кіт Келлога призначено спеціальним посланцем в Україні. Генерал Келлог, високоповажний військовий експерт, працюватиме безпосередньо із президентом Зеленським та українським керівництвом, - повідомив президент США.

Трамп зазначив, що Келлог добре знає українське керівництво, і між сторонами склалися дуже добрі робочі відносини. Він також привітав Келлога з новою посадою.

Раніше Кіт Келлог, будучи спецпредставником Трампа з питань України та Росії, займався питанням завершення війни. Однак потім усунули від участі у високорівневих переговорах про припинення війни. Причиною, за інформацією ряду джерел, стало невдоволення Москви його проукраїнською позицією.

  • 14 березня Трамп усунув Келлога з посади спецпредставника з питань України та Росії через претензії Кремля.
  • 19 лютого спецпредставник Трампа з України Келлог уперше побував у Києві. Коментуючи журналістам свій візит до Києва, Келлог сказав, що "це шанс провести добрі потенційні переговори".
Теги за темою
США Дональд Трамп
Джерело матеріала
loader
loader