На війні проти Росії на фронті загинув український каратист Денис Денісюк.
Уродженець Житомира добровільно вирішив укласти контракт зі Збройними силами України та приєднався до Національної гвардії. Він брав участь у антитерористичній операції проти російських окупантів на Донбасі.
Після закінчення контракту вирушив за кордон, а після повномасштабного вторгнення Росії знову приєднався до ЗСУ.
Разом із батьком 28-річний Деніс воював на Чернігівщині, пройшов підготовку у Великій Британії, а загинув під час виконання бойового завдання у березні цього року.
Нагадаємо, з весни 2014 року після окупації РФ Криму бойові дії в Україні велися на окремих територіях Донецької та Луганської областей, на яких сепаратисти за підтримки Росії проголосили так звані ДНР і ЛНР.
24 лютого 2022 року президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення в українські міста.
Раніше повідомлялося про те, що на війні проти Росії загинув батько футболіста "Шахтаря".