Росію атакували безпілотники: загорілась нафтобаза в Краснодарському краї – відео
Росію атакували безпілотники: загорілась нафтобаза в Краснодарському краї – відео

Росію атакували безпілотники: загорілась нафтобаза в Краснодарському краї – відео

Краснодарський край (Фото: Євген Лодянов/Wikimedia)

У ніч проти 19 березня Росію атакували дрони, внаслідок цього почалась пожежа на нафтобазі в станиці Кавказькій у Краснодарському краї. Про це повідомив місцевий оперативний штаб.

Він стверджує, що пожежа почалась через падіння "уламків" безпілотників після відбиття атаки.

За версією штабу, пошкоджено трубопровід між резервуарами. Площа пожежі склала 20 кв. м. Їй присвоїли четвертий ранг складності. Роботу підприємства припинили, працівників евакуювали.

Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв атаку та її наслідки не коментував.

Міністерство оборони Росії у своєму зведенні про нібито знищені та перехоплені за ніч українські БпЛА про Краснодарський край не згадало.

Воєнне відомство РФ стверджує, що збито або перехоплено 57 безпілотників у Курській, Орловській, Тульській, Брянській областях і над акваторією Азовського моря.

  • Ввечері 12 березня і в ніч проти 13 березня по Росії було завдано ударів безпілотниками. Тоді дрони ГУР атакували підприємство з виробництва БпЛА під Калугою.
  • У ніч проти 14 березня вже вп'яте було завдано ударів по нафтозаводу в російському Туапсе.
  • У ніч проти 17 березня РФ знову атакували дрони. Вибухи чули у Єйську, а в Астраханській області зайнялась пожежа.
Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader