/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F3a81ea09bfe1cfaf72dbc4aa9ffd43c8.jpg)
Радбез ООН: Британія закликала Росію до негайного припинення вогню в Україні
Росія не налаштована серйозно стосовно тривалого припинення вогню в Україні, заявив міністр у справах Африки й ООН Великої Британії Рей Колінс під час засідання Ради Безпеки ООН.
"Нещодавнє оголошення Путіна щодо тимчасового припинення вогню знову - порожнє. Для прикладу, слід лише поглянути на 30-годинну перерву у боях протягом Великодня, під час якої не було ознак дотримання припинення вогню на передовій", - сказав Колінс, передає Укрінформ.
Він закликав Росію "негайно оголосити про припинення вогню".
"Не через день, не через тиждень. Україна готова до негайного тривалого й повного припинення вогню. Тож чому чекати, чому лише на 72 години?", - зазначив міністр.
На його переконання, якби Путін був серйозно налаштованим щодо тривалого припинення вогню, то вже оголосив би його, а не короткі перерви у боях.
"Велика Британія повністю віддана миру. Як і підтримці України у відбитті російської агресії. Разом із нашими союзниками й партнерами ми повинні й надалі працювати з Україною та виступати єдиним голосом на її підтримку", - підсумував Колінс.
