Останній дзвоник: коли він буде у школах
Останній дзвоник: коли він буде у школах

Останній дзвоник: коли він буде у школах

Останній дзвоник: коли він буде у школах

У більшості шкіл він пролунає наприкінці травня.

В Україні скоро завершиться навчальний рік у школах, а школярі підуть на літні канікули. У кожному навчальному закладі можуть самостійно визначати тривалість, структуру та форму навчання. «24 канал» розповів, коли буде останній дзвоник у школах у 2025 році.

Коли пролунає останній дзвоник у школах в цьому році

У цьому навчальному році у школах буде останній дзвоник у такі дати:

  • Київ – Києва останній дзвоник прозвучить у школах 30 травня. Протягом 31 травня – 30 червня закладах освіти проводитимуть компенсаторні заняття, заходи із соціально-психологічної адаптації для учнів 1-10-х класів
  • Черкаси – у школах міста останній дзвоник планується 30 травня.
  • Луцьк – за словами директора департаменту освіти Луцької міської ради Віталія Бондара, останні дзвоники у школах мають прозвучати 30-31 травня.
  • Рівне – у гімназіях та ліцеях міста останній дзвоник пролунає 30 травня.
  • Чернівці – навчальний рік у більшості шкіл завершиться 30 травня. Педагогічні ради шкіл самостійно визначають день проведення останнього дзвоника.
  • Харків – в цьому році навчання у школах завершиться 30 травня. За словами директорки департаменту освіти Харківської міськради Ольги Деменко, останні дзвоники у школах з міркувань безпеки відбудуться онлайн.
  • Кривий Ріг – навчальний рік у школярів завершиться 31 травня.
  • Одеська область – в школах навчальний процес завершиться 30 травня. Це єдина дата для шкіл всього регіону, повідомили в обласному Департаменті освіти. Але з міркувань безпеки формат проведення останнього дзвоника заклади освіти обиратимуть індивідуально, під особисту відповідальність кожного керівника. Його проводитимуть тільки там, де є укриття.
  • Івано-Франківськ – у більшості ліцеїв та гімназій міста навчальний рік завершиться 30 травня. Кожен заклад сам вирішує, коли його проводити.
  • Тернопіль – останній дзвоник для школярів пролунає 30 травня. Але у деяких школах він буде на початку червня.

Нагадаємо, чи зупинятимуть національне мультипредметне тестування під час повітряної тривоги.

Джерело матеріала
loader
loader