Під час атаки росіян на Київ загинув громадянин США: Кличко повідомив подробиці
Під час атаки росіян на Київ загинув громадянин США: Кличко повідомив подробиці

Під час атаки росіян на Київ загинув громадянин США: Кличко повідомив подробиці

Причини смерті громадянина США встановлюються

Під час масованої комбінованої атаки на Київ в ніч на 17 червня в Солом'янському районі помер громадянин США. Лікарі, які прибули на терміновий виклик, обстежили американця та констатували клінічну, а згодом – і біологічну смерть.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Тelegram. Він не зазначив, від чого саме помер американець, пояснивши, що це сталося саме під час атаки російських безпілотників на столицю.

"Під час атаки на Київ у Соломʼянському районі в будинку, навпроти того, де медики надавали допомогу постраждалим, помер 62-річний громадянин США. Медики констатували клінічну смерть — біологічну смерть", – сказано у повідомленні.

Російські окупанти влаштували чергову масовану ракетну атаку на Україну. В ніч на 17 червня ворог запустив ракети Х-101 з бомбардувальників Ту-95МС та Ту-160, а також "Калібри" з Чорного моря, спрямувавши їх на українську столицю. Окрім цього, окупанти пустили по Києву "Кинджал" з МіГ-31К та масовано атакували місто ударними БПЛА.

Раніше "Телеграф" писав, що російські окупанти в ніч на 26 травня влаштували чергову комбіновану атаку на Україну, зокрема випустивши крилаті ракети Х-101 з борту бомбардувальників Ту-95МС. Чотири бомбардувальники запустили ракети у дві хвилі – з району Пензи та з району Пензенської області Росії. Мішенню ворог традиційно обрав виключно цивільну інфраструктуру України.

У ніч з 5 на 6 червня ворог влаштував ще одну ракетну атаку після погроз про відповідь на удар по аеродромах. По всій території України оголошували повітряну тривогу. Повідомлялося про зліт з авіабази "Олєнья" в Мурманській області РФ двох недобитих Ту-95МС та двох недобитих Ту-160 з авіабази "Бєлая" в Іркутській області, а також ще чотирьох недобитків Ту-95МС з інших баз. Також у морі перебували чотири кораблі з ракетами "Калібр" зі складу того, що залишилося від Чорноморського флоту Росії. Окупанти застосували крилаті та балістичні ракети, а також ударні безпілотники.

Теги за темою
США війна Київ
Джерело матеріала
loader
loader