Минулого тижня диверсійно-розвідувальна група росіян намагалася просунутися в південний районселища Степногірськ Запорізької області на оріхівському напрямку, де в багатотоповерховій забудові можна заховатися та закріпитися там, оскільки є підвали та незруйновані будівлі, зазначив речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин у коментарі "Укрінформу".
За його словами, українські захисники протидіяли цій спробі загарбників закріпитися в цьому населеному пункті, знищили російські ДРГ та "зачистили" цей район від загарбників.
Волошин розповів про нову тактику наступу військ РФ. Він зазначив, що росіяни намагаються не штурмувати населені пункти, а застосовують тактику так званого "просочування", під час якої піхотні групи по одному-двоє солдатів із використанням протитепловізійних плащів намагаються обійти українські позиції, зайти у тил та закріпитися у забудові чи підвалу певного населеного пункту.
Раніше військовий Станіслав Бунятов із позивним "Осман" повідомляв, що російські загарбники просунулися в напрямку Степногірська та що окупантів помітили в районі тамтешньої дитячої музичної школи.
Аналітики DeepState вказують, що на заході Запорізької області загарбники постійно тиснуть піхотою на відтинку від Плавнів до Щербаків, а також намагаються просуватися між Кам'янським та Степногірськом. Командир батальйону 65-ї ОМБр "Великий Луг" з позивним Forest наголсоив, що на цьому напрямку порівняно з минулими роками повномасштабної війни, нині дії ворога найбільш інтенсивні.