Речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов заявив, що на покровському напрямку ситуація динамічна. Там росіяни зосередили понад 110 тисяч особового складу. Малі російські піхотні та диверсійними групами намагаються попри втрати й далі "просочуватися" в глибину оборони українських військовихпоблизу Добропілля, інформує СтратКом ЗСУ.
Він наголосив, що кілька груп окупантів обійшли позиції наших військових та здійснили спробу просунутися в напрямку села Золотий Колодязь. Деякі диверсійні групи загарбників проникли в такі селах як: Кучерів’яр, Вільне, Рубіжне та Веселе.
Ковальов наголосив, що українські військові деякі групи ліквідували, а інших ще продовжують знищувати та беруть у полон
Командир парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади наголосив, що РФ прагне оточити Добропілля та створити так звані "котли". Покровськ і Мирноград вже перебувають на межі оточення, а Костянтинівка — у напівоточенні.
Керівник фонду "Повернись живим" Тарас Чмут стверджує, що, якщо бронетанкові групи РФ вийдуть у тил українських позицій, лінія фронту може знову "зсуватися" десятками чи навіть сотнями квадратних кілометрів.