/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F562b6b3c670f439eb7c841540a2e9ea9.jpg)
На Буковині працівники ТЦК переправляли ухилянтів за кордон: скільки брали за "послуги"
На Буковині затримали працівників ТЦК, які допомагали ухилянтам / © Національна поліція України
На Буковині двох працівників ТЦК підозрюють в організації схеми для незаконного перетину кордону з Румунією.
Про це передають Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону і Нацполіція Чернівецької області.
Підозрювані — двоє 26-річних буковинців. Військові ТЦК намагалися за гроші переправити до Румунії двох ухилянтів, використовуючи своє службове становище. Ціна таких «послуг» коливалася від 7 до 14 тисяч доларів США з людини.
Одного із фігурантів затримано під час отримання 3 тисяч євро авансу. Згодом затримано і його спільника, який чекав завершення оборудки.
Вилучені кошти
Їм обом повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи — тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 242 тисяч гривень кожному. Наразі буковинські поліцейські встановлюють інших осіб, причетних до вчинення цього злочину.
"Євробачення-2026" / © Getty ImagesЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

