/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7809b8233df6cc5b297e919c6bfa2312.jpg)
Росію сколихнули вибухи через атаку дронів: спалахнув найбільший нафтоналивний порт
Вибух. / © Associated Press
Вночі проти 12 вересня в Ленінградській області РФ безпілотники атакували найбільший російський нафтоналивний порт Приморськ. На одному з суден спалахнула пожежа.
Про це повідомляє російський Telegram-канал Astra.
Губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко заявив, що сили ППО нібито збили над регіоном 30 дронів. Втім, з його слів, виникла пожежа у порті, яку ліквідують.
“У порту Приморськ ліквідовано горіння на судні. Загрози затоплення і розливу нафтопродуктів немає”, - поінформував російський чиновник.
Зауважимо, посеред ночі жителі Ленінградської області повідомляли про сильні вибухи. Тим чпсом росЗМІ пишуть, це була одна з найбільших атак на регіон.
Зауважимо, тимчасово припиняв роботу аеропорт Пулкове, що у Санкт-Петербурзі. Вночі деякі рейси скасували, а деякі - перенесли. Крім того, у місті Тосно, що за 60 км від Петербурга, зафіксовано падіння уламків.
Зауважимо, зранку в міноборони країни-агресорки відзвітували, що нібито їхні сили ППО вночі збили 221 український безпілотник над різними регіонами.
Окрім того, вночі "бавовна" завітала аж до Смоленська.Внаслідок атаки виникла пожежа на одній з автозаправок. Попередньо, було зафіксовано влучання в заправку «Лукойла».
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

