/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fcbf16b3b354cd2b86a8a65fc55409f4a.jpg)
"Велика маленька брехня" отримає 3 сезон: HBO розпочав роботу
Коротко:
Американська мережа платного телебачення HBOофіційно запускає виробництво третього сезону драматичного серіалу "Велика маленька брехня" ("Big Little Lies"). Про це повідомляє Variety.
Зазначається, що над сценарієм першої серії працюватиме співавторка "Містер і місіс Сміт" Франческа Слоун, яка нещодавно підписала дворічний контракт з HBO. Вона ж увійде до числа виконавчих продюсерів разом із Девідом Е. Келлі ("Презумпція невинності", "Анатомія скандалу"), Ніколь Кідман і Різ Візерспун.
Чутки про третю частину "Великої маленької брехні" ходили вже давно. Зокрема, Ніколь Кідман натякнула на продовження серіалу ще в листопаді 2023 року, однак офіційного підтвердження тоді не було.
Серіал уперше вийшов у 2017 році й одразу отримав визнання критиків. Проєкт отримав кілька премій "Еммі", зокрема за найкращий мінісеріал, найкращу акторку (Ніколь Кідман), найкращу акторку другого плану (Лора Дерн) і найкращого актора другого плану (Александр Скарсгард). У другому сезоні до зіркового складу приєдналася Меріл Стріп. Також у серіалі грали Шейлін Вудлі ("Дивергент", "Винні зірки"), Зої Кравіц ("Фантастичні тварини", "Кліпни двічі") і Адам Скотт ("Розрив").
Перший сезон базувався на романі австралійської письменниці Ліян Моріарті "Велика маленька брехня", тоді як другий був написаний за оригінальною історією авторки.
У 2026 році очікується вихід нової книги Моріарті, яка може лягти в основу майбутніх сюжетів.
Новини кіно:
Нещодавно на Netflix вийшов другий сезон "Венсдей", який уже став однією з головних прем'єр року і зібрав мільйони переглядів у перші дні. Шоуранери не зупинилися тільки на цьому й оголосили, що улюблений серіал отримає продовження у вигляді третього сезону. Але справжнім сюрпризом для фанатів став анонс нового спін-оффу серіалу "Венсдей", присвяченого одному з найхаризматичніших персонажів - Фестеру Аддамсу.
Голлівудський актор Двейн "Скеля" Джонсон здивував усіх своїм перевтіленням у новому фільмі "Нищівна машина" (The Smashing Machine). Заради ролі зірці довелося схуднути майже на 30 кг.
Вас може зацікавити:

