/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F607fa9c3ff5e973a8791d19f0f44a1d0.jpg)
Чи проникли росіяни до Куп'янська: Генштаб повідомив, що насправді відбувається в місті
Куп'янськ. / © Getty Images
Наразі ситуація Куп’янськ Харківської області та його околицях під контролем Збройних сил України. Своєю чергою, окупанти накопичуватися на північних околицях міста.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
“Вихід із трубопроводу, який ворог використав для переміщення особового складу до Куп’янська, перебуває під контролем українських захисників. Трубопровід не веде безпосередньо до міста”, - наголосили у Генеральному штабі.
Військові наголошують, що в районі міста є декілька трубопроводів: три нитки з чотирьох вже пошкоджено і затоплено, а вихід з четвертої контролюють українські Сили оборони. Наразі у Куп’янську триває контрдиверсійна операція, а навколо міста - пошуково-ударні дії.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

