РФ оскаржила рішення ІКАО щодо катастрофи МН17
РФ оскаржила рішення ІКАО щодо катастрофи МН17

РФ оскаржила рішення ІКАО щодо катастрофи МН17

Російська федерація офіційно звернулась до Міжнародного суду ООН для  оскарження рішення Ради Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО), яка визнала Москву відповідальною за збиття рейсу МН17. Як пише DW з посиланням на пресслужбу російського МЗС, звернення до суду було подано «відповідно до статті 84 Чиказької конвенції 1944 року».

У відомстві стверджують, що рішення ІКАО було нібито ухвалено з порушенням процедур, «на основі підтасованих фактів та без проведення незалежного міжнародного розслідування», якого вимагала резолюція Ради Безпеки ООН №2166. Росія також звинувачує ІКАО у політичній упередженості, слідуванню позиції Нідерландів та ігноруванні аргументів російської сторони.

У Москві заявили, що подання позову не означає визнання Росією легітимності рішень ІКАО за цією справою, які країна-агресор назвала «нікчемними». У російському МЗС також зазначили, що внаслідок оскарження рішення ІКАО не набуло чинності, що, на думку російської сторони, «розчарує Гаагу і Канберру», які вимагали від Росії компенсації.

  • 9 липня Європейський суд з прав людини ухвалив вирок у справі про аварію "Боїнга" над Донбасом, жертвою якої стали 298 осіб. Росію визнали відповідальною за трагедію. 
  • Раніше кореспондент Коротко про писав про 10 річницю катастрофі Boeing MH17. Згадували «диспетчера Карлоса» та іншу брехню Росії . 
Теги за темою
Росія
Джерело матеріала
loader
loader