В Києві встановлять мобільні укриття, - Кличко
У столиці найближчим часом почнуть встановлювати мобільні укриття. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
За його словами, після численних звернень міста нарешті врегульоване правове питання щодо облаштування таких споруд. Тепер їх закупівля та встановлення не супроводжуватимуться кримінальними справами, адже на державному рівні визначені чіткі вимоги до мобільних укриттів. Це дозволить забезпечити безпечні умови перебування людей у них.
- Питання будівництва і облаштування укриттів вже кілька років є основним пріоритетом для міста. За останні роки столиця спрямувала на це понад 7 млрд грн. Відремонтували майже 2000 укриттів. На жаль, на виділені в цьому році на укриття 4 млрд грн районні адміністрації столиці не виконали і третини від запланованих робіт, - йдеться у повідомленні.
Кличко зазначає, що мобільні укриття необхідні в місцях, де немає можливості влаштувати стаціонарні. Тому кошти, які РДА не можуть використати, перенаправлять на мобільні укриття.
- Дуже сподіваюсь, що районні адміністрації впораються принаймні з цим завданням і зможуть закупити й встановити мобільні укриття належної якості, - резюмував мер.
- У липні очільник столичної військової адміністрації Тимур Ткаченко заявив про намір винести на Раду оборони Києва питання про модульні укриття. Він обурився, що "майже три з половиною роки великої війни - і жодного модульного укриття в столиці".

