У Бєлгороді поскаржилися на ракетну атаку. У місті знову проблеми з електрикою
У Бєлгороді поскаржилися на ракетну атаку. У місті знову проблеми з електрикою

У Бєлгороді поскаржилися на ракетну атаку. У місті знову проблеми з електрикою

Атака по Бєлгороду (Фото: ресурси окупантів)

У російському Бєлгороді вдень 6 жовтня знову виникли перебої зі світлом. За попередніми даними, було атаковано теплоелектроцентраль "Луч", але місцева влада про це мовчить.

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що обласний центр нібито зазнав ракетного удару, через що "на низці вулиць – проблеми з електрикою". Наслідки нібито уточнюють, але він промовчав про те, що могла бути атакована електропідстанція.

Тим часом російський антикремлівський телеграм-канал Astra повідомив, що знову було атаковано підстанцію "Луч", а точніше один з її енергоблоків. У тому районі виднівся чорний дим. Вона ж була атакована ввечері 5 жовтня.

Жителі Бєлгородської області скаржаться, що в Рокитянському і Борисівському районах, а також у Яковлевському окрузі частково відсутнє світло. У самому Бєлгороді також скаржаться на перебої зі світлом, не працюють світлофори. Станом на ранок 6 жовтня внаслідок атак без світла були 5400 абонентів.

Фото: t.me/exilenova_plus
Фото: t.me/exilenova_plus
  • Увечері 28 вересня в Бєлгороді також лунали вибухи після оголошення ракетної небезпеки, виникли проблеми з електро- і водопостачанням.
  • 2 жовтня президент Зеленський заявив, що у Києва є сили відповідати на атаки РФ щодо цивільної інфраструктури. Незабаром може з'явитися "ще дещо".
Джерело матеріала
loader