/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Ff73cb5e70482268ba5536f80d364a5a0.jpg)
У Хмельницькому помітили дорогий представницький Rolls-Royce за $200 000
У Хмельницькому сфотографували Rolls-Royce Ghost 2012 року. Седан вищого класу є одним із найрозкішніших авто в обласному центрі.
Новий Rolls-Royce Ghost в Україні коштував понад 300 000 доларів, а зараз таке авто обійдеться в 130-200 тис. доларів. Фото седана опублікували на сторінці lux_cars_khm в Instagram.
Седан Rolls-Royce Ghost — великий 5,4-метровий седан F-класу. У нього класичний для Rolls-Royce дизайн із довгим капотом, хромованою решіткою радіатора та задніми дверима, які відкриваються проти руху.
Салон Rolls-Royce Ghost вирізняється розкішним оздобленням. На один інтер’єр використовували шкіра восьми корів, а дерево покривали одразу п’ятьма шарами лаку.
Для Rolls-Royce Ghost пропонували 600-ватну акустику, систему нічного бачення, камери кругового огляду, чотиризонний клімат-контроль, електропривід, вентиляцію та масаж усіх сидінь.
В основі Rolls-Royce Ghost лежить платформа BMW 7 Series F01. Авто оснащене 6,6-літровим V12 твін-турбо потужністю 563 к. с. і 8-ступінчастою автоматичною КПП.
Великий 2,4-тонний седан здатен розігнатися до 100 км/год за 4,9 с і розвинути 250 км/год. За комфорт їзди відповідає пневмопідвіска.
До речі, нещодавно в Києві бачили новітній електромобіль Rolls-Royce за $600 000.
Також Фокус писав, що в Україну привезли преміальний електрокросовер Cadillac Optiq.
