"Був здивований": Трамп помилково опублікував вимогу до генпрокурорки переслідувати своїх опонентів
"Був здивований": Трамп помилково опублікував вимогу до генпрокурорки переслідувати своїх опонентів

"Був здивований": Трамп помилково опублікував вимогу до генпрокурорки переслідувати своїх опонентів

Президент США Дональд Трамп помилково опублікував повідомлення до генеральної прокурорки Пем Бонді з вимогою порушити справи проти його політичних опонентів, зокрема проти колишнього директора ФБР Джеймса Комі.

"Трамп був здивований, дізнавшись, що він насправді опублікував це повідомлення у своєму акаунті Truth Social", — йдеться у матеріалі NBC News, яке посилається на власні джерела у Білому домі.

За словами співрозмовників видання, реакція Трампа на випадкову публікацію "приватного" тексту була короткою.

"О, гаразд", — сказав Трамп.

Після цього американський президент намагався не надавати цій ситуації розголосу.

Зазначається, що в опублікованому повідомленні Трамп звернувся до Бонді з докором, що проти його опонентів нічого не роблять.

"Пем, нічого не робиться щодо моїх ворогів! А як щодо Комі, Адама "Shifty" Шиффа, Летиції??? Вони всі винні по саме горло, але нічого не відбувається. Ми більше не можемо зволікати — це вбиває нашу репутацію й довіру. Вони двічі оголошували мені імпічмент і п’ять разів висували обвинувачення — через ніщо. Справедливість має перемогти, зараз!", — йшлося у дописі.

За даними NBC News, Трамп закликав до переслідування колишнього директора ФБР Джеймса Комі, сенатора-демократа Адама Шиффа та генеральної прокурорки штату Нью-Йорк Летиції Джеймс.

Журналісти також підкреслили, що двоє з трьох осіб, згаданих у дописі — Комі та Джеймс — наразі звинувачені Міністерством юстиції.

Крім того, двоє урядовців повідомили NBC News, що Бонді призначила "спеціального прокурора" для розслідування звинувачень у шахрайстві з іпотекою проти Джеймса та Шиффа.

Нагадаємо, заява Трампа про запровадження 100% мит для Китаю обвалила криптовалютний ринок.

Фокус також писав про те, що Трамп образився, бо Нобелівську премію миру дали Бараку Обамі за "байдикування".

Теги за темою
Скандал
Джерело матеріала
loader
loader