Росія атакувала енергооб’єкти на Чернігівщині, без світла залишились тисячі абонентів
В ніч на 20 жовтня російські війська здійснили чергову атаку по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області. Унаслідок удару по об’єкту в Ніжинському районі без електропостачання залишилися близько 2700 абонентів, повідомили АТ «Чернігівобленерго» та начальник Корюківської РВА Павло Мірошниченко.
- Маємо іще одне влучання в енергооб'єкт у Ніжинському районі і 2700 абонентів без електропостачання. Енергетики посилено працюють над ліквідацією аварій, однак пошкодження дуже масштабні. Робимо все, щоб заживити своїх абонентів якнайшвидше, — йдеться в повідомленні компанії.
Мірошниченко додав, що удар був завданий саме по енергооб’єкту в Корюківці. За його словами, постраждалих немає, а ліквідація наслідків триває.
Це вже друга атака на енергетичні об’єкти Чернігівщини за останню добу. 19 жовтня близько 19:00 ворог ударив по енергооб’єкту в Корюківському районі, внаслідок чого без світла залишилися майже 55 тисяч абонентів.
За словами міського голови Корюківки Ратана Ахмедова, водопостачання у місті буде забезпечене постійно або за графіком — вранці та ввечері, залежно від обсягів споживання. На верхніх поверхах можливі перебої з тиском, а температура теплоносія може тимчасово знижуватися.
- Зарядити гаджети можна буде 20 жовтня з 8:00 у міській раді та ЦНАПі. Окремі провайдери інтернету працюватимуть за умови живлення роутера, — зазначив Ахмедов.
- 19 жовтня Росія атакувала шахту на Дніпропетровщині, на поверхню евакуювали 192 людини.
- Цієї осені Росія кожного дня завдає ударів по енергетиці України, — президент Володимир Зеленський.

