Росіяни обстріляли рятувальну частина та промзону у Краматорську - є поранені
Росіяни обстріляли рятувальну частина та промзону у Краматорську - є поранені

Росіяни обстріляли рятувальну частина та промзону у Краматорську - є поранені

Вранці 5 листопада російські війська здійснили обстріл Краматорська на Донеччині. Під вогонь потрапили територія промислової зони та рятувальна частина. Про це повідомляє у Facebook Краматорська міська рада.

- Вранці, 5 листопада о 09:10, російські війська завдали трьох ударів по місту. Під обстріл потрапила рятувальна частина та промислова зона. За попередньою інформацією, поранено дві жінки - 72 та 66 р.н. Надається медична допомога, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі уточнюються всі наслідки російського обстрілу, на місці події працюють відповідні служби.

  • 24 жовтня "Укрзалізниця" повідомила, що росіяни намагалися атакувати пасажирський потяг біля Краматорська. На щастя, ворожий снаряд не влучив у склад, проте вибуховою хвилею пошкодило вагони.  
  • 23 жовтня начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомив, що внаслідок удару російського БпЛА "Ланцет" у Краматорську загинули журналістка телеканалу українського іномовлення FREEДОМ Олена Губанова та оператор Євген Кармазін. 
Теги за темою
Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader