/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F8%2F6dd3ae715c5f80b95b1279ab5909db6e.png)
У Міноборони Польщі оголосили старт загальної військової підготовки громадян
Міністерство національної оборони Польщі повідомило про початок загальної військової підготовки населення країни.
Про це заявив міністр оборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш, передає Info.
Очільник Міноборони Польщі зазначив, що в рамках програми 20 тисяч громадян мають пройти вишкіл до кінця 2025 року, а до 2026 року кількість таких громадян зросте до 400 тисяч.
"Ми живемо у найнебезпечніші часи з часів Другої світової війни. За нашим кордоном вирує війна, у Балтійському морі відбуваються диверсії, а в кіберпросторі точаться бої", – повідомив Косиняк-Камиш.
Зокрема, у програму увійдуть:
- курс з безпеки;
- курс з медицини;
- навчання з виживання;
- заняття з кібергігієни.
Пройти військовий вишкіл зможуть громадяни усіх вікових категорій: від молоді до людей похилого віку.
Як розповідав "Апостроф", раніше генеральний секретар НАТО Марк Рютте окреслив терміни, коли російська армія може бути готова до нападу на країни Північноатлантичного альянсу. За його словами, цестанеться упродовж наступних трьох-п'яти років.

