/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F279a2decf391fe0fdd465f294008f4ee.png)
Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа
Про це він розповів у своєму блозі.
За попередньою інформацією, зазначає експерт, американська делегація може вже наприкінці цього тижня відвідати москву, щоб дізнатись, чи готова росія підписати оновлений мирний план. Це дійсно під питанням, констатує він, адже російський ідеолог Дугін уже відкинув ідею будь-якого компромісу, заявивши, що, незалежно від підписаних паперів, кінцева мета залишається незмінною – «Україна буде наша».
«Це говорить про те, що росія вже свідомо наперед говорить, що вона не має наміру виконувати те, що підпише, і буде порушувати. А щойно росія щось порушить, ми не будемо зобов'язані жодними документами і нормами, тому що тоді будь-які домовленості втрачають зміст і ми можемо захищатися так, як вважаємо за потрібне. І ми маємо бути готовими до цього. Дугін і багато хто в кремлі розглядає план США не як угоду, а як тактичну паузу перед повним поглинанням України», – пояснює Олександр Мусієнко.
Як зазначає експерт, він проаналізував російський сегмент соцмереж, і там дійсно є яструби і маргінали, які системно закликають воювати до останнього і захопити Київ. Тобто, констатує експерт, путіну важко буде пояснити мирну угоду, навіть якщо він захоче її підписати, а на це причини теж є.
«Ціни впали на газ, ціни впали на нафту. Світові ціни пішли вниз, а особливо на російські. Падіння котирувань свідчить про те, що трейдери починають закладати в ціну ймовірну угоду, яка б усунула ризики перебоїв у постачанні та, можливо, послабила санкційний тиск на російський експорт. Ситуація нестабільна, оскільки паралельно з перемовинами набули чинності нові санкції США проти «Роснефти» та «Лукойлу». Це стримує ще більш різке падіння цін, адже ринок побоюється дефіциту, якщо переговори проваляться. Тому росії теж не просто. Є так звана партія війни. Не знаю, як із нею буде боротися путін, він її культивував роками, і чи взагалі буде боротися», – підсумовує Олександр Мусієнко.
Також Politeka писала про те, що Томенко пояснив, навіщо ухвалили закон про множинне громадянство: «Нацарювати і втекти».
