/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F4b0fdc525f4b65a4e857d539a879d89a.jpg)
Комплекс ППО в окупації та пункт управління дронами у Росії: Генштаб повідомив про нові удари
30 та в ніч на 31 січня українські захисники уразили зенітно-ракетний комплекс, пункти управління дронами та інші військові об'єкти росіян на тимчасово окупованих територіях та у РФ. Про це написав Генеральний штаб ЗСУ.
Бійці Сил оборони завдали удару по російському ЗРК "Тор-М1" в районі населеного пункту Кам'янка на тимчасово окупованій Луганщині – військові уточнюють результати ураження.
Також командування повідомило про такі удари:
→ на окупованій частині Запоріжжя захисники уразили пункт управління безпілотниками у Рівнопіллі, склад матеріально-технічних засобів підрозділу окремої мотострілецької бригади у Воскресенці та скупчення живої сили загарбників у поряд з Рівнопіллям, Привіллям та Успенівкою;
→ на окупованій частині Донеччини, у районі Полтавки, українські бійці вдарили по пункту управління зі складу мотострілецького полку РФ;
→ 30 січня у Брянській області РФ, поряд з селом Случовськ, військові уразили пункту управління БпЛА росіян;
→ також захисники вдарили по зосередженню живої сили окупантів у районі Часового Яру у Донецькій області.
"Втрати противника та результати ураження уточнюються", – додали у Генштабі.
Случовськ – прикордонний населений пункт, розташований на відстані близько кілометра від Чернігівської області.
- 29 січня Сили оборони уразили ЗРК "Оса" та важливі логістичні об'єкти в окупації.

