/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fab820838d20fa3767caac44acfa8a13b.jpg)
Українець, якого розшукував Інтерпол, попався на крадіжці круасанів
Інтерпол / © flickr.com
За крадіжку круасанів із супермаркету в словацькому місті Кошице було затримано 23-річного уродженця Закарпаття. На подив місцевої поліції, під час перевірки документів з’ясувалося, що українець перебуває у міжнародному розшуку Інтерполу.
Про це пише словацьке видання Korzar.
Як виявилося, молодого чоловіка, що приїхав до Словаччини із закарпатського села Білки, в Україні підозрюють в організації незаконного переправлення людей через кордон.
За даними українських правоохоронців, на початку 2022 року закарпатець організував перевезення трьох осіб до кордону з Угорщиною, розраховуючи отримати за це 2000 євро винагороди.
Якби не міжнародний розшук, інцидент із крадіжкою із супермаркета місцева поліція розглядала б як адміністративне правопорушення.
Чоловіка взяли під варту за рішенням крайового суду. Йому загрожує до семи років ув’язнення.
Відключення світла в Україні у суботу, 21 лютогоЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

